Přepnout na českou verzi

NMN NAD+ VALKNUT 100+20 kapsúl zadarmo

Kód: VAL223
5 hodnotení
€62,46 –13 %
nmh nad 120cps
€62,46 –13 % €54,13
Skladom
  • Starnutie.
  • Vitalita.

Detailné informácie

Podrobný popis

NMN NAD+

Nikotínamidový mononukleotid. Objavte jednu z najdôležitejších a najzaujímavejších molekúl v ľudskom tele. Zohráva dôležitú úlohu v bunkovom zdraví. Výživový doplnok vo forme kapsúl. Vyhľadávajú ho ľudia zameraní na spomalenie starnutia, regeneráciu a vitalitu. NMN je skratka pre nikotínamidový mononukleotid. Táto molekula sa prirodzene vyskytuje vo všetkých formách života. Na molekulárnej úrovni ide o ribonukleotid, ktorý je základnou stavebnou jednotkou nukleovej kyseliny RNA. Zo štrukturálneho hľadiska sa molekula skladá z nikotínamidovej skupiny, ribózovej skupiny a fosfátovej skupiny. NMN je priamym prekurzorom základnej molekuly nikotínamidadeníndinukleotidu (NAD+) a považuje sa za kľúčovú látku pri zvyšovaní koncentrácie NAD+ v bunkách.

#ShowMore#

Zloženie:

  • β-nikotínamid mononukleotid (β-NMN)
  • Prídavné látky: želatínová kapsula

Odporúčané dávkovanie:

  • 1 kapsula denne. 

 

Aktívne zložky Množstvo /1 kapsula
NMN NAD+ Nikotínamid mononukleotide 250 mg

Varovanie:

Doplnok stravy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Vždy sa odporúča poradiť sa so svojím lekárom. Nemá schválené liečivé vlastnosti a nie je liekom.


Uchovávanie: 

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nemá schválené liečivé vlastnosti a nie je liekom.

Dodatočné parametre

Kategória: Kvalitné anabolizéry a stimulanty
Určenie: Na regeneráciu, Zvýšenie výkonu
Balenie: 120 kapsúl
Forma: Kapsule

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: