Přepnout na českou verzi

Materina dúška (Thymus Serpyllum) VALKNUT 100+20 kapsúl zdarma

Kód: VAL260
1 hodnotenie
€8,30
Momentálne nedostupné
  • Relaxácia a dýchací systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materina dúška (Thymus Serpyllum)

Doplnok stravy. Bylinné kapsuly sú prírodným liekom. Obsahujú jemne pomletú materinu dúšku. Nemá schválené liečivé účinky a nie je liekom. Neobsahuje žiadne ďalšie prídavné látky. Čistota suroviny je 99 %.

Výhody:

Podľa platnej legislatívy EÚ nie je povolené uvádzať podrobné informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem, že bylinky majú zdravotné alebo liečivé účinky - aj keď sa bylinky používajú už stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať vedecky dokázané účinky bylín, pokiaľ nejde o liek registrovaný farmaceutickou spoločnosťou. ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach nám neumožňujú informovať o ďalších účinkoch bylín na váš organizmus. Informácie o jej účinkoch nájdete vo voľne dostupných zdrojoch na internete alebo v herbári.

Zloženie:

  • 100% prášok z materinej dúšky (Thymus Serpyllum)
  • Prísady: želatínová kapsula

Odporúčané dávkovanie:

  • 1-2 kapsule denne po jedle.
  • Maximálny účinok sa dosiahne pri pravidelnom užívaní.
Účinné látky Množstvo / 1 kapsula
Materina dúška (Thymus Serpyllum) 200 mg

*RHP referenčná hodnota príjmu nie je definovaná

Varovanie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vždy sa poraďte s lekárom. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je liekom a nemá schválené liečivé účinky.


Uchovávanie:

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinky
Určenie: Na regeneráciu
Balenie: 120 kapsúl
Forma: Kapsule

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: