Přepnout na českou verzi

Nehtík lekársky - Calendulae Flos VALKNUT 100+20 kapsúl zdarma

Kód: VAL298
1 hodnotenie
€12,46 –33 %
mesicek 120cps
€12,46 –33 % €8,29
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Nechtík lekársky - Calendulae Flos

Výživový doplnok. Bylinné kapsule 100% čistý prášok z kvetu Nechtíka. Bylinné kapsule sú prírodným prostriedkom. Obsahujú jemne mletý kvet. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

#ShowMore#

Výhody:

  • Tento výrobok sa predáva ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nie je liekom. Neobsahuje žiadne iné prídavné látky. Čistota suroviny je 99 %.
  • Podľa platnej legislatívy EÚ nie je povolené uvádzať podrobné informácie o bylinkách a rastlinných výrobkoch, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečivého účinku byliniek - napriek tomu, že sa používajú už stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať vedecky dokázané účinky bylín, pokiaľ nejde o liek registrovaný farmaceutickou spoločnosťou. ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach nám nedovoľujú informovať o ďalších účinkoch bylín na váš organizmus. Informácie o jej účinkoch nájdete vo voľne dostupných zdrojoch na internete alebo v herbári.

Zloženie:

  • 100% prášok z kvetu Nechtíka Lekárskeho (Calendulae Flos)
  • prísady: želatínová kapsula

Odporúčané dávkovanie:

  • 1-2 kapsule denne po jedle.
  • Odporúča sa zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Účinné látky Množstvo / 1 kapsula
Nehtík lekársky - Calendulae Flos 200 mg

*RHP referenčná hodnota príjmu nie je definovaná 

Varovanie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vždy sa poraďte s lekárom. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je liekom a nemá schválené liečivé účinky.

Uchovávanie:

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinky
Určenie: Na regeneráciu
Balenie: 120 kapsúl
Forma: Kapsule

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: