Přepnout na českou verzi

Kurkuma - Curcumae Rhizoma VALKNUT 100+20 kapsúl zdarma

Kód: VAL293
1 hodnotenie
€12,46 –6 %
kurkuma 120cps
€12,46 –6 % €11,63
Skladom
  • Regenerácia.
  • Relaxácia.
  • Podpora trávenia.ie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurkuma - Curcumae Rhizoma

Bylinné kapsule 100% čistý prášok z odnože kurkumy. Neobsahujú žiadne ďalšie pridané látky. Bylinné kapsuly sú prírodným prostredkom. Obsahujú jemne pomletý oddenok. Tento výrobok bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Nemá schválené liečivé vlastnosti a nie je liekom.

#ShowMore#

Výhody:

  • Tento výrobok sa predáva ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nie je liekom. Neobsahuje žiadne iné prídavné látky. Čistota suroviny je 99 %.
  • Podľa platnej legislatívy EÚ nie je povolené uvádzať podrobné informácie o bylinkách a rastlinných výrobkoch, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečivého účinku byliniek - napriek tomu, že sa používajú už stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať vedecky dokázané účinky bylín, pokiaľ nejde o liek registrovaný farmaceutickou spoločnosťou. ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach nám nedovoľujú informovať o ďalších účinkoch bylín na váš organizmus. Informácie o jej účinkoch nájdete vo voľne dostupných zdrojoch na internete alebo v herbári.

Zloženie:

  • 100% prášok z odnoží kurkumy (Curcumae Rhizoma)
  • prísady: želatínová kapsula

Odporúčané dávkovanie:

  • 1-2 kapsule denne po jedle.
  • Odporúča sa zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Účinné látky Množstvo / 1 kapsula
Kurkuma – Curcumae Rhizoma 350 mg

*RHP referenčná hodnota príjmu nie je definovaná

Varovanie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vždy sa poraďte s lekárom. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je liekom a nemá schválené liečivé účinky.


Uchovávanie:

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinky
Určenie: Na regeneráciu
Balenie: 120 kapsúl
Forma: Kapsule

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: