Přepnout na českou verzi

Rybí Olej 1000 mg Omega 3 VALKNUT 100 kapsúl

Kód: VAL114
2 hodnotenia
Značka: Valknut
€9,96
Skladom
  • Obsahuje zdravé tuky omega 3.
  • EPA + DHA.
  • Pre normálnu funkciu srdca, mozgu a očí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rybí olej - Fish Oil Softgel - Omega 3

Softgelový rybí olej obsahuje dôležité omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré si telo nedokáže samo vyrobiť. Kapsuly s rybím olejom sú účinným riešením, ako obohatiť svoj denný príjem omega-3 mastných kyselín.
Želatínové kapsuly obsahujú rybí olej. Rybí olej je bohatým zdrojom esenciálnych omega-3 nenasýtených mastných kyselín, ktoré sa skladajú z EPA a DHA, ktoré prospievajú správnej činnosti srdca. DHA tiež udržiava dobrý zrak a zdravú funkciu mozgu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA a EPA.

#ShowMore#

Rybí olej a jeho pozitívne účinky

  • EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca.
  • Okrem toho DHA udržiava dobrý zrak a zdravú funkciu mozgu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA a EPA.

Zloženie:

  • Rybí olej 1000 mg* (z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 18 %*, DHA (kyselina dokosahexaenová) 12 %*. Prísady: želatínová kapsula.

*RHP nie je definovaný. RHP = referenčná hodnota príjmu.

Odporúčané dávkovanie:

  • 2-3 kapsule denne počas jedla alebo tesne po ňom.

Upozornenia:

Výživový doplnok vo forme želatínových kapsúl. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Vždy sa odporúča poradiť sa so svojím lekárom.

Skladovanie:

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu detí. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nemá schválené liečivé vlastnosti a nie je liekom.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé tuky a omega 3
Určenie: Na regeneráciu
Balenie: 100 kapsúl
Forma: Kapsule

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: